Kariéra

PŘIJMEME PRACOVNÍKA / PRACOVNICI

NA POZICI SPECIALIZOVANÝ PRODEJCE AUTODOPLŇKŮ

Místo výkonu práce: Záběhlická 84, Praha 10 - Záběhlice

Jste nadšenec do aut a rádi komunikujete s lidmi? Připojte se k našemu týmu na pozici Specializovaného prodejce autodoplňků a pomozte našim zákazníkům najít přesně to, co potřebují!

Co vás čeká:

  • Komunikace se zákazníky: Budete pomáhat zákazníkům s výběrem správných autodoplňků a poskytovat jim odborné rady.
  • Proklientský přístup: Vaším cílem bude zajištění spokojenosti zákazníků a budování dlouhodobých vztahů.
  • Práce na PC: Budete využívat počítač pro evidenci prodeje, práci s účetním systémem Pohoda a webovou platformou Shoptet.

Co požadujeme:

  • Komunikativnost a proklientský přístup
  • Znalost práce na PC
  • Aktivní a zodpovědný přístup
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost námi prodávaného sortimentu, účetního systému Pohoda, webu na platformě Shoptet a ŘP skupiny B výhodou

Co nabízíme:

  • Odpovídající ohodnocení za odvedenou práci
  • Pracovní dobu: sudý týden Po – Pá 8:00 - 16:00, lichý týden Po – Pá 8:00 – 18:00
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Parkování pro zaměstnance

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: jan.sirovy@carvin.cz.

Kontaktní osoba: Jan Sirový
Telefon: 774 631 127

Přidejte se k nám a staňte se součástí dynamického týmu, který miluje auta stejně jako vy!